Kullanıcı Adı Şifre Yeni Üyelik - Şifremi Unuttum
     
     
 
 
 
     
 

 
Mail Havuzuna Kayıt Olun Kampanyalardan Haberdar Olun.
 Adınız Soyadınız
 
 E-Mail Adresiniz
 
 » İade Şartları

7.            CEZAİ ŞART

7.1.         ALICI bu sözleşmeden doğan yükümlülüklerini yerine getirmediği takdirde SATICININ zarar ve ziyanını karşılamanın yanı sıra ve 1.500,00 TL ( Bin Beş Yüz Türk Lirası) cezai şartı ayrıca SATICIYA ödeyecektir.

7.2.         ALICI’nın iş bu sözleşmeden cayması durumunda, kiralama gününden

90 gün öncesine kadar %50’si

30 Gün öncesine kadar %80’i

15 Gün öncesine kadar %100’ü oranlarında cayma bedeli ödemeyi kabul ve taahhüt eder.

7.3.         SATICI her halde sattığı ya da kiraladığı malı ALICIYA bu sözleşmede belirtilen tarihlerde sağlam ve çalışır bir şekilde teslim etmeyi taahhüt eder, ALICI malı aldığı andan itibaren ürünler üzerindeki kullanımı ALICIYA geçer. ALICI ürünleri aldığı şekilde geri iade etmek ile yükümlüdür. Kiralanan ürünlerde oluşabilecek kırılma, bozulma, kaybolma, çalınma, parçalanma, çatlaklık oluşması, ürünün şekil ve görüntüsünün değişmesi gibi durumlarda her bir ürün için belirlenmiş ödemeyi yapmak ya da ürünün birebir aynısını SATICIYA teslim etmek zorundadır. Kiralanan ürünlerin teslim edilmemesi durumunda ALICIDAN alınan senetler üzerinden hukuki işlem başlatılır.

                Kiralanan ürünlerin zarar görmesi halinde her bir adedi için ödenmesi gereken bedel Madde 4.2. de (Satış B.Fiyat) Sütununda belirtilmiştir.

 

Sepete Ürün Eklemek İçin
Üye Olunuz

 

Mesafeli Kiralama Sözleşmesi |  Ödeme ve Teslimat |  İade Şartları |  Kullanıcı Sözleşmesi ve Hizmet Şartları |  TÜKETİCİ HAKLARI – CAYMA – İPTAL İADE KOŞULLARI |  İletişim
Copyright 2015 Tüm Hakları Ecrin Organizasyon aittir.

Bu site, EraSoft E-Ticaret  Sistemi ile hazırlanmıştır.